Kancelaria prawna Gdańsk - Consulti

Kancelaria Prawna Consulti – Gdańsk Nad Stawem 10/2

Nasi prawnicy od ponad dekady pomagają klientom w rozwiązywaniu najróżniejszych problemów związanych z szeroko rozumianym prawem rodzinnym i opiekuńczym. Wieloletnie doświadczenie i reputacja zdobywane przez naszych radców prawnych w największych kancelariach prawniczych w Trójmieście, a następnie na salach sądowych w Gdańsku (http://www.gdansk-polnoc.sr.gov.pl) i  w całym kraju, podczas prowadzonych negocjacji dają nam przekonanie, że sprawy prowadzimy z pełnym zaangażowaniem jak również z zachowaniem najwyższych standardów zawodowych.

Zdajemy sobie sprawę jak ważne dla Państwa są sprawy rodzinne, w związku z powyższym jednym z przyświecających nam celów jest rzetelne wytłumaczenie istoty sprawy oraz zaproponowanie rozwiązań, które zaoszczędzą Państwu niepotrzebnych nerwów, kosztów i czasu.

Nasi prawnicy od wielu lat pomagają klientom kancelarii w sprawach rozwodowych, alimentacyjnych, o podział majątku, w sprawach ze stosunków między rodzicami a dziećmi czy wreszcie w sprawach związanych z ustanowieniem opieki i kurateli.

Niezależnie od tego w jakiej sprawie zwracają się do nas klienci mogą oni być pewni, że powierzają swoje interesy fachowcom posiadającym rozeznanie w odpowiednich przepisach materialnych jak również regulacjach dotyczących postępowanie przed sądem.

Wiedząc jak wielki ładunek emocjonalny towarzyszy sprawom rodzinnym staramy się nie tylko rzetelnie tłumaczyć klientom jakie rozwiązania będą dla nich najkorzystniejsze w danej sprawie, ale również pozostajemy do dyspozycji w trakcie prowadzenia sprawy, kiedy klienci potrzebują bieżących informacji na temat statusu sprawy, ale nierzadko również wytłumaczenia kolejnych czynności podejmowanych przez nas, sądy czy też innych uczestników postępowań.

Nie czekaj skontaktuj się z Kancelarią Prawną Consulti

+48 739 901 993