Prawo handlowe

Oferujemy szeroką gamę usług dla klientów z branży biznesowej oraz dla klientów indywidualnych

Prawo

Prawo handlowe

Doradztwo z zakresu prawa handlowego obejmuje pomoc w stawianiu pierwszych kroków przez niedoświadczonych przedsiębiorców począwszy od postępowania rejestrowego oraz wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego poprzez doradztwo dużym, często międzynarodowym korporacjom i organizację pracy spółek.

Jako Kancelaria posiadamy duże doświadczenie w reprezentowaniu Klienta w postępowaniach mających na celu zarejestrowanie spółki, umów pomiędzy wspólnikami, w tym umów dotyczących podziału udziałów czy akcji oraz statutów i regulaminów związanych bezpośrednio z funkcjonowaniem spółki.

Zapewniamy kompleksową obsługę podmiotów prawa handlowego na etapie tworzenia, funkcjonowania, przekształcenia, łączenia czy likwidacji spółek handlowych. Powyższe obejmuje również etap dostosowania aktów prawnych wykonawczych w oparciu o regulacje kodeksowe.

Dodatkowo, świadczymy bieżącą obsługę podmiotów prawa handlowego w sprawach codziennych, w tym reprezentację w negocjacjach z kontrahentami, postępowaniu podatkowym oraz szeroko pojętym postępowaniu sądowym.