Prawo rodzinne

Oferujemy szeroką gamę usług dla klientów z branży biznesowej oraz dla klientów indywidualnych

prawo r

Prawo rodzinne

Prawo rodzinne to szczególny dział prawa wymagający wyjątkowo delikatnego i empatycznego podejścia do Klienta. Postępowania z zakresu prawa rodzinnego obejmują m.in. sprawy dotyczące ograniczenia bądź pozbawienia praw rodzicielskich, adopcji, alimentów czy uregulowania kontaktów dziecka z członkami rodziny. Warto pamiętać, że jest to również dziedzina, w której postępowanie często skupia się na dziecku, którego dobro winno być sprawą kluczową i nadrzędną.

Pracowników naszej Kancelarii charakteryzuje przede wszystkim indywidualne i świadome podejście do Klientów zmagających się z trudami postępowania przed sądem rodzinnym. Dokładamy wszelkiej staranności, aby nasi Klienci czuli się na każdym etapie współpracy komfortowo i pewnie. Wspieramy również naszych Klientów w decyzjach o rozpoczęciu terapii, współpracujemy z psychologami, pomagamy w opanowaniu stresu i emocji towarzyszących postępowaniu.

Sprawami rodzinnymi w naszej Kancelarii zajmują się tylko prawnicy posiadający duże doświadczenie, empatyczni oraz w pełni świadomi konsekwencji każdego podjętego działania.